HTC One M10 jako nový favorit na trhu?

HTC One M10 jako nový favorit na trhu?

793
0
SDÍLET
HTC One M10 jako nový favorit na trhu?

Jak tomu tak již většinou bývá, tak i tentokrát se na světlo světa dostalo o něco více informací k vydání modelu HTC One M10, než bylo původně v plánu, jedná se tedy opět o klasický leak informací. Takže je potřeba informace brát s rezervou, ale pravděpodobně se jedná o finální verzi telefonu. Model HTC One M10 by měl obsahovat 12-megapixelový fotoaparát s označením Sony IMX377 s velikostí pixelu 1.55um a laserovým autofocusem. Kamera na přední straně UltraPixelová s 5-megapixely se Samsung s5k4e6 senzorem. Pokud dění okolo chytrých telefonů sledujete již nějakou dobu, tak je možné, že název tohoto senzoru jste již slyšeli. Ano, to máte pravdu, přesně tento stejný je obsažen i ve velice populárním Nexusu 6P.

HTC One M10 Plus

Doposud HTC na rozdíl od jiných značek neskládal zrovna velké ovace za kvalitu fotoaparátů, avšak to se nyní snaží změnit právě s tímto modelem a také s celou technologií UltraPixel. Další informace, které se na světlo světa dostaly, jsou také displej a typ procesoru. O zobrazení by se měl postarat 5.2 palcový QHD displej a o správný běh systému a rychlost operací všem tak známý Qualcomm Snapdragon 820. Poslední zajímavým kouskem, který můžeme zmínit je určitě to, že telefon bude opatřen snímačem otisků prstů.

 

Co se týče data vydání, tak podle všeho by mělo být stanoveno na 9. května tohoto roku, avšak nic není ještě oficiálně potvrzeno.