Lenovo v lednu představí model K4

Lenovo v lednu představí model K4

608
0
SDÍLET
Lenovo v lednu představí model K4

Koncem říjne jste mohli postřehnout článek o třech nových modelech od společnosti Lenovo, které představila prakticky ve stejnou chvilku. Jednalo se o modely A1000, A6000 Shot a Lenovo K3 Note Music. A právě u posledního modelu se zastavíme, protože Lenovo si pro nás připravilo jeho nástupce, kterým je model Lenovo K4 sport.

Jelikož se blíží CES, který se bude konat v Las Vegas již začátkem ledna, dá se tedy říct, že prakticky klepe na dveře. O modelu toho není opět nic moc jasného. Jednou z hlavních předností, která stojí za zmínku je však jeho design, ten by měl být elegantní a plně kovový, což by mohlo přidat jak na samotné odolnosti, tak na příjemnosti samotného designu. Lenovo se trochu podvolilo ostatním výrobcům telefonů jako Apple či Asus a také zavádí snímač otisků prstů, který by mohl usnadnit a zároveň více zabezpečit K4. Lenovo do tohoto modelu také přidalo krásné 3 GB RAM pro lepší výkon, ale nejen to, také si dost uvědomuje, že jedním z hlavních údajů, po kterých se obyčejný člověk dívá při výběru telefonu je velikost paměti RAM. Posledním údajem, který je již teď jasný je velikost displeje a jeho rozlišení, K4 bude mít displej o velikosti 5.5 palců s rozlišením 1080×1920.

Zajímá vás cena? O té lze možná tak spekulovat, ale jak tomu tak bývá, lze předpokládat, že se bude podoba ceně jako u modelu K3. Je možné, že díky specifikacím, které doposud nejsou jasné se cena telefonu rapidně zvedne.