Odolné a stylové datové kabely od Lux Cables bodují na Kickstarteru!

Odolné a stylové datové kabely od Lux Cables bodují na Kickstarteru!

513
0
SDÍLET
Odolné a stylové datové kabely od Lux Cables bodují na Kickstarteru

Ačkoliv je něco tak základního jako datový a napájecí kabel v jednom v dnešní době již prakticky spotřebním zbožím, protože to většinou nikdy neskončí pouze u toho základního, který dostaneme v jednom balení spolu s naším telefonem, tak proč se rovnou nezaměřit koupi kabelu, který opravdu za něco stojí a není to jenom chvilková záležitost. Již před nějakou dobou jsme vám představili jednu menší, avšak velice luxusní a komfortní vychytávkou, tou byla tahle zajímavá kostka, jenž pomůže lehké dostupnosti právě vašich napájecích kabelů na vašem pracovním stole a ušetří tak starosti z věčným tahání a hledání pro možnost nabíjení telefonu.

Odolné a stylové datové kabely od Lux Cables
Odolné a stylové datové kabely od Lux Cables

Představujeme vám projekt LUX CABLES, který aktuálně boduje na populárním Kickstarteru, kterému může poděkovat možná až stovky úspěšných produktů a projektů v hodně několika miliard korun. Již podle názvu je jasné o co se jedná, tým lidí, kteří za tímto projektem stojí se snaží o výrobu prémiových datových kabelů pro všechny typy mobilních telefonů a dokonce i tabletů Android i iPadů od společnosti Apple. Myslíte si, že jim něco chybí? Právě naopak, jdou ruku v ruce s aktuálními technologiemi a proto v sobě mají podporu technologie, která je postupně zaváděna u vybraných mobilních telefonů, tou je Quick Charge, tedy funkce rychlého nabíjení, jenž vám telefon nabije za mnohem kratší dobu, než je tomu klasicky.

Odolné a stylové datové kabely
Odolné a stylové datové kabely

Majitele mobilních telefonů značky Apple určitě potěší zaručená kvalita, která je zde jako u mála výrobců licencí MFI Certified, tedy certifikace potvrzena přímo od společnosti Apple, která potvrzuje možnost a bezproblémového využívání na telefonech právě této značky. Cena těchto odolným materiálem potažených kabelů je příjemných 12 dolarů, avšak při odběru více kusů dostáváte slevu a různé bonusy přímo od výrobce.