Panasonic P66 Mega míří na trh, uchytí se?

Panasonic P66 Mega míří na trh, uchytí se?

596
0
SDÍLET
Panasonic P66 Mega míří na trh, uchytí se?

Panasonic začátkem tohoto měsíce vpustil na trh svůj nový model P66 Mega s velkou uživatelskou podporou po celém světě. Jelikož se značka Panasonic na poli chytrých telefonů prozatím ještě tolik neprosadila, tak se není čemu divit, že specifikace i tohoto modelu, stejně jako těch předchozích není zrovna špičkou ledovce. Avšak podle všeho společnost prozatím sází hlavně na nenáročného a průměrného uživatele chytrých telefonů.

Panasonic P66 Mega stejně jako dnes již většina modelů střední až vyšší třídy obsahuje možnost dual-SIM, tedy využívat uvnitř telefonu až 2 SIM karty najednou, která se hodí náročnějším uživatelům a může je ušetřit tak od starostí se dvěma telefony najednou. O zobrazení se starý IPS displej s rozlišením 720×1280 pixelů, které je již takovým minimálním standardem v oblasti displejů. O dostačující chod systéme se postará celkem výkonný čtyř jádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz, který jde ruku v ruce s 2 GB RAM pamětí a zastane tak naprosto v pohodě všechny potřeby uživatele bleskově a bez dlouhé prodlevy. Operační systém uvnitř tohoto modelu je samozřejmě Android, a to verze 5.1 Lollipop, avšak s nadstavbou přímo od Panasonicu, kterýmá vlastní uživatelské prostředí. Pokud vás zajímá, jakým fotoaparátem model disponuje, tak je to 8-megapixelový s LED flash vzadu a 5 megapixely vpředu. O výdrž telefonu se postará baterie o kapacitě 3200mAh.

Co se týče kapacity úložiště, tak pro případné zájemce čeká prostor o kapacitě 16 GB, zdě opět s možností rozšíření o paměťovou kartu verze microSD a to až do 32 GB. Panasonic P66 Mega bude dostupný hned ve třech barevných variantách – Eletric Blue, Rose Gold a Russet Brown.