Samsung Galaxy S7 Edge již koncem tohoto měsíce!

Samsung Galaxy S7 Edge již koncem tohoto měsíce!

602
0
SDÍLET
Samsung Galaxy S7 Edge již koncem tohoto měsíce!

Samsung Galaxy S7 Edge je jednou z nejočekávanějších novinek na poli chytrých telefonů a jejich výrobců. Oficiálně bude telefon představen až koncem února, avšak již teď jsou díky občasným oficiálním zprávám společnosti a neoficiálním leakům jasné postupně nové a nové informace o tomto modelu. V poslední řadě se například jednalo o informaci, že Samsung Galaxy S7 Edge bude dostupný hned ve třech barevných variantách. Konkrétně tedy o klasickou stříbrnou, černou a také o příjemnou zlatou variantu. O modelu toho opravdu není moc známo, vše si společnost Samsung nechává až na ten onen večer oficiálního představení, ale pojďme se tedy podívat na doposud zveřejněné infomace.

Samsung Galaxy S7 Edge - černá
Samsung Galaxy S7 Edge – černá

Galaxy S7 Edge by měl disponovat baterií o kapacitě krásných 3600mAh, společně s tím by měla přijít i funkce rychlého nabíjení, kterou zavádí postupně více a více výrobců telefonů, a tytot limity se snaží postupně navzájem překonávat. Krom rychlého nabíjení je zde však i stále ještě nepříliš prozkoumaná oblast bezdrátového nabíjení, pomocí kterého by se mohl tento model údajně nabít již za 140 minut. Fotoaparát je opatřen 12Mpx se stabilizací obrazu a světelností f/1,7. Co se týče výkonu, tak by měl model obsahovat podle všeho dvě varianty procesorů – Snapdragon 820 nebo Exynos 8890, který pochází přímo z dílny Samsungu. Operační paměť by údajně měla být stanovena na 4 GB RAM a samozřejmostí je i nejnovější Android. Vnitřní úložiště by mělo být opatřeno kapacitou 32 GB a 64 GB.

Jak již bylo zmíněno, tak telefon spatří světlo světa konce tohoto měsíce a na evropský trh by se měl dostat začátkem následujícího měsíce.