Samsung již brzy představí model Galaxy A9 Pro

Samsung již brzy představí model Galaxy A9 Pro

670
0
SDÍLET
Samsung již brzy představí model Galaxy A9 Pro

Samsung Galaxy S7 Edge není jediným modelem, na který se usilovně čeká, ačkoliv tomu tak tedy ve většině je, ale určitě procento zájemců si zaručeně najde i vylepšená verze Samsung Galaxy A9, tím je nadstavba Samsung Galaxy A9 Pro. Co od něho můžeme očekávat? To opět prozradilo něco málo informací, co se dostalo zevnitř společnosti na světlo světa před pár dny. Jedná se o určitě informace, které se dostali ven díky posledním testům tohoto modelu telefonu.

Samsung Galaxy A9 Pro poběží, jak jinak, než na Androidu poslední verze, tedy Android 6.1 Marshmallow. Displej, který tento elegantní telefon bude mít je full-HD, tedy s rozlišením 1080×1920 pixelů a vysokým pozorovacím úhlem, a světelností, kterou v určitých světelných venkovních podmínkách určitě přivítá mnoho z nás. Procesorem u toho modelu byl zvolen 8-jádrový Qualcomm s frekvencí 1,8GHz společně s pamětí RAM o kapacitě 4 GB RAM a GPU Andero 510 pro kvalitní grafické operace. Dalším důležitým parametrem, podle který se již několik let rozlišují jednotlivé modely odvěkých rivalů Samsungu a Apple je určitě vnitřní kapacita. Galaxy A9 Pro bude mít k dispozici 32 GB vnitřního úložiště s možností vložení microSD karty až do kapacity 128 GB.

Přední kamera je opatřena 7 megapixely a zadní kamera s detekcí obličeje, LED flash a touch focusem je opatřena 15 megapixely. Obě tyto kamery zvládají natáčet ve full-HD. Baterie je zde o něco lepší než u modelu Galaxy S7 Edge – 4000mAh s možností rychlého nabíjení. Dostupnost tohoto modelu prozatím není přesně ujasněna, ale pravděpodobně bude zveřejněna jako u Galaxy S7 Edge.