Xiaomi se opět přibližuje k vydání Mi 5 novými specifikacemi

Xiaomi se opět přibližuje k vydání Mi 5 novými specifikacemi

513
0
SDÍLET
Xiaomi se opět přibližuje k vydání Mi 5 novými specifikacemi

Xiaomi, značka, která ještě před pár lety byla naprosto neznámou a dnes se s touto značkou již pyšní na několik milionů držitelů a jednotlivé kusy telefonů této značky získávají velice podporující kladné hodnocení u těch nejtvrdší kritiků a magazínů světového formátu, což značku ještě rychleji žene vpřed. Xiaomi má za sebou již několik úspěšných modelů, které často svými funkcemi konkurovaly, či dokonce porazily modely těch nejpopulárnějších značek. Nyní se na světlo světa dostali další specifikace o jejich novém modelu.

Tímto modelem je očekávaný Xiaomi Mi 5, který si na nás přichystal opravdu kvalitní specifikace, která potěší i toho nejnáročnějšího uživatele chytrých telefonů. Již před nějakou dobu byly určité informace o tomto modelu dřív, než se opravdu chtělo, mezi ty patří například to, že Xiaomi Mi 5 bude mít možnost zvýšené bezpečnosti jako tomu je například u posledních modelů iPhone – možnost zamykání pomocí otisků prstů skrze čtečku otisků prstů.

Dnes se však můžeme podívat na specifikace další, těmi jsou například rozlišení displeje, procesor, paměť RAM a také úložiště, nebo také to, na čem vlastně telefon poběží, zda se bude jednat o klasický Android nebo s vlastní nadstavbou od Xiaomi. Model Mi 5 bude opatřen kvalitním 5.2 palcovým displejem s rozlišením full-HD, tedy 1920×1080. Co se týče kvality operací, tak o ty se postará procesor Qualcomm Snapdragon 820 o frekvenci stanovené na 2.1 GHz ruku v ruce jdoucí s 3 GB paměti RAM. Při tomto spojení se nemusíte bát ani těch nejnáročnější mobilních her, které jsou aktuálně v nabídce, nebo v brzké době přijdou na trh. Ty budete moci uložit spolu s vašimi daty na úložiště o kapacitě 64 GB, zda bude možnost o rozšíření zatím není jasno, avšak vzhledem k předchozím modelům je to více než pravděpodobné. Xiamo Mi 5 poběží na Android 6.0 Marshmallow v čistě verzi bez bližších změn od výrobce.